SFSD-25-30-G-10.00-DS-NDX
Артикул производителя:
SFSD-25-30-G-10.00-DS-NDX
Color :
Black, Individual
Features :
Flange, Polarizing Key
Length :
0.833' (254.00mm, 10.00")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)