DRAQ75-8R5-R
- Артикул производителя:
- DRAQ75-8R5-R
- Краткое описание:
- IND DRAQ75 8.5UH SMT SHLD
- Current Rating - Parallel :
- 3.57 A
- Current Rating - Series :
- 1.79 A
- DC Resistance (DCR) - Parallel :
- 49mOhm Max
- DC Resistance (DCR) - Series :
- 196mOhm Max
- Height :
- 0.177" (4.50mm)
- Inductance - Connected In Parallel :
- 8.47 µH
- Inductance - Connected In Series :
- 33.86 µH
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 165°C
- Size / Dimension :
- 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
- Tolerance :
- ±25%