DRAQ75-100-R
- Артикул производителя:
- DRAQ75-100-R
- Производитель/Бренд:
- Eaton - Electronics Division
- Краткое описание:
- IND DRAQ75 10UH SMT SHLD
- Производитель :
- Eaton - Electronics Division
- Категория товара :
- Arrays, Signal Transformers
- Current Rating - Parallel :
- 3.47 A
- Current Rating - Series :
- 1.73 A
- Current Saturation - Parallel :
- Current Saturation - Series :
- DC Resistance (DCR) - Parallel :
- 52mOhm Max
- DC Resistance (DCR) - Series :
- 208mOhm Max
- Height :
- 0.177" (4.50mm)
- Inductance - Connected In Parallel :
- 9.59 µH
- Inductance - Connected In Series :
- 38.34 µH
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Coils :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 165°C
- Package / Case :
- Nonstandard
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Shielding :
- Shielded
- Size / Dimension :
- 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
- Tolerance :
- ±25%