SRF1260A-102M
- Артикул производителя:
- SRF1260A-102M
- Краткое описание:
- INDUCT ARRAY 2 COIL 1MH SMD
- Current Rating - Parallel :
- 570 mA
- Current Rating - Series :
- 283 mA
- Current Saturation - Parallel :
- 700 mA
- Current Saturation - Series :
- 350 mA
- DC Resistance (DCR) - Parallel :
- 1.854Ohm Max
- DC Resistance (DCR) - Series :
- 6.782Ohm Max
- Height :
- 0.244" (6.20mm)
- Inductance - Connected In Parallel :
- 1 mH
- Inductance - Connected In Series :
- 4 mH
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
- Tolerance :
- ±20%