SRF0703A-820M
- Артикул производителя:
- SRF0703A-820M
- Краткое описание:
- INDUCT ARRAY 2 COIL 82UH SMD
- Current Rating - Parallel :
- 860 mA
- Current Rating - Series :
- 430 mA
- Current Saturation - Parallel :
- 890 mA
- Current Saturation - Series :
- 440 mA
- DC Resistance (DCR) - Parallel :
- 610mOhm Max
- DC Resistance (DCR) - Series :
- 2.28Ohm Max
- Height :
- 0.142" (3.60mm)
- Inductance - Connected In Parallel :
- 82 µH
- Inductance - Connected In Series :
- 324.7 µH
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
- Tolerance :
- ±20%