SRF0703A-680M
- Артикул производителя:
- SRF0703A-680M
- Производитель/Бренд:
- Bourns Inc.
- Краткое описание:
- INDUCT ARRAY 2 COIL 68UH SMD
- Производитель :
- Bourns Inc.
- Категория товара :
- Arrays, Signal Transformers
- Current Rating - Parallel :
- 890 mA
- Current Rating - Series :
- 444 mA
- Current Saturation - Parallel :
- 960 mA
- Current Saturation - Series :
- 480 mA
- DC Resistance (DCR) - Parallel :
- 507mOhm Max
- DC Resistance (DCR) - Series :
- 1.92Ohm Max
- Height :
- 0.142" (3.60mm)
- Inductance - Connected In Parallel :
- 68 µH
- Inductance - Connected In Series :
- 289.3 µH
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Coils :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- Nonstandard
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- AEC-Q200
- Shielding :
- Shielded
- Size / Dimension :
- 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
- Tolerance :
- ±20%