SRF1280-331M
- Артикул производителя:
- SRF1280-331M
- Краткое описание:
- INDUCT ARRAY 2 COIL 330UH SMD
- Current Rating - Parallel :
- 1.04 A
- Current Rating - Series :
- 522 mA
- Current Saturation - Parallel :
- 2.01 A
- Current Saturation - Series :
- 1.01 A
- DC Resistance (DCR) - Parallel :
- 540mOhm Max
- DC Resistance (DCR) - Series :
- 2.172Ohm Max
- Height :
- 0.315" (8.00mm)
- Inductance - Connected In Parallel :
- 330 µH
- Inductance - Connected In Series :
- 1.32 mH
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
- Tolerance :
- ±20%