SFSD-25-28-G-03.97-DS-NDX
- Артикул производителя:
- SFSD-25-28-G-03.97-DS-NDX
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Flange, Polarizing Key
- Length :
- 0.331' (100.84mm, 3.97")
- Number of Positions :
- 50
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)