SRF1260-681M
- Артикул производителя:
- SRF1260-681M
- Краткое описание:
- INDUCT ARRAY 2 COIL 680UH SMD
- Current Rating - Parallel :
- 700 mA
- Current Rating - Series :
- 350 mA
- Current Saturation - Parallel :
- 850 mA
- Current Saturation - Series :
- 425 mA
- DC Resistance (DCR) - Parallel :
- 1.212Ohm Max
- DC Resistance (DCR) - Series :
- 4.635Ohm Max
- Height :
- 0.244" (6.20mm)
- Inductance - Connected In Parallel :
- 680 µH
- Inductance - Connected In Series :
- 2.72 mH
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
- Tolerance :
- ±20%