SFSD-25-28-G-03.26-D-NUS
Артикул производителя:
SFSD-25-28-G-03.26-D-NUS
Length :
0.272' (82.80mm, 3.26")
Number of Positions :
50
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)