M3037-TE-3.3-5.0-2.3
- Артикул производителя:
- M3037-TE-3.3-5.0-2.3
- Производитель/Бренд:
- RAF Electronic Hardware
- Краткое описание:
- METRIC SHOULDER WASHERPLAIN TEFL
- Производитель :
- RAF Electronic Hardware
- Категория товара :
- Washers - Bushing, Shoulder
- Diameter - Inside :
- 0.091" (2.31mm)
- Diameter - Outside :
- 0.197" (5.00mm)
- Diameter - Shoulder :
- 0.130" (3.30mm)
- Length - Below Head :
- 0.197" (5.00mm)
- Material :
- Polytetrafluoroethylene (PTFE)
- Product Status :
- Active
- Thickness - Overall :
- 0.260" (6.60mm)