M2975-PH-6.35-1.82-3.4
- Артикул производителя:
- M2975-PH-6.35-1.82-3.4
- Производитель/Бренд:
- RAF Electronic Hardware
- Краткое описание:
- METRIC SHOULDER WASHERPLAIN PHEN
- Производитель :
- RAF Electronic Hardware
- Категория товара :
- Washers - Bushing, Shoulder
- Diameter - Inside :
- 0.134" (3.40mm)
- Diameter - Outside :
- 0.354" (9.00mm)
- Diameter - Shoulder :
- 0.250" (6.35mm) 1/4"
- Length - Below Head :
- 0.072" (1.82mm)
- Material :
- Phenol
- Product Status :
- Active
- Thickness - Overall :
- 0.111" (2.82mm)