SFSD-20-30C-G-04.50-DR-NDS
- Артикул производителя:
- SFSD-20-30C-G-04.50-DR-NDS
- Color :
- Multiple, Individual
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.375' (114.30mm, 4.50")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)