SFSD-20-30C-G-03.94-DS-NDS
Артикул производителя:
SFSD-20-30C-G-03.94-DS-NDS
Color :
Multiple, Individual
Features :
Flange, Polarizing Key
Length :
0.328' (100.00mm, 3.94")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)