SFSD-20-30-G-11.03-DL-NDS
- Артикул производителя:
- SFSD-20-30-G-11.03-DL-NDS
- Color :
- Black, Individual
- Features :
- Friction Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.919' (280.16mm, 11.03")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)