SFSD-20-30-G-06.50-DR-NDX
Артикул производителя:
SFSD-20-30-G-06.50-DR-NDX
Color :
Black, Individual
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.542' (165.10mm, 6.50")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)