SFSD-15-30-G-16.50-DR-NDX
- Артикул производителя:
- SFSD-15-30-G-16.50-DR-NDX
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 1.38' (419.10mm)
- Number of Positions :
- 30
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)