SFSD-15-28-G-05.95-DR-NDX
- Артикул производителя:
- SFSD-15-28-G-05.95-DR-NDX
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.496' (151.13mm, 5.95")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)