SFSD-15-28-G-05.50-S
- Артикул производителя:
- SFSD-15-28-G-05.50-S
- Connector Type :
- Socket to Individual Wire Leads
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.458' (139.70mm, 5.50")
- Number of Positions :
- 30
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)