SFSD-15-28-G-05.13-DS-NDX
- Артикул производителя:
- SFSD-15-28-G-05.13-DS-NDX
- Features :
- Flange, Polarizing Key
- Length :
- 0.428' (130.30mm, 5.13")
- Number of Positions :
- 30
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)