SFSD-13-30-G-09.85-D-NDS
- Артикул производителя:
- SFSD-13-30-G-09.85-D-NDS
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.821' (250.19mm, 9.85")
- Number of Positions :
- 26
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)