SFSD-10-30-G-07.50-DR-NUS
Артикул производителя:
SFSD-10-30-G-07.50-DR-NUS
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.625' (190.50mm, 7.50")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)