SFSD-10-28C-F-03.94-S
Артикул производителя:
SFSD-10-28C-F-03.94-S
Производитель/Бренд:
Samtec Inc.
Краткое описание:
.050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
Производитель :
Samtec Inc.
Категория товара :
Rectangular Cable Assemblies
Cable Termination :
Crimp
Color :
Multiple, Individual
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
Flash
Features :
Polarizing Key
Length :
0.328' (100.00mm, 3.94")
Number of Positions :
20
Number of Rows :
2
Pitch - Cable :
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)