SFSD-10-28-H-10.00-DS-NUS
- Артикул производителя:
- SFSD-10-28-H-10.00-DS-NUS
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Flange, Polarizing Key
- Length :
- 0.833' (254.00mm, 10.00")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)