SFSD-10-28-G-09.85-D-NDX
- Артикул производителя:
- SFSD-10-28-G-09.85-D-NDX
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.821' (250.19mm, 9.85")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)