SFSD-10-28-G-03.94-SL
Артикул производителя:
SFSD-10-28-G-03.94-SL
Color :
Black, Individual
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Friction Lock, Polarizing Key
Length :
0.328' (100.00mm, 3.94")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)