SFSD-10-28-G-03.20-DR-NUS
- Артикул производителя:
- SFSD-10-28-G-03.20-DR-NUS
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.267' (81.28mm, 3.20")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)