SFSD-10-28-G-03.10-DR-NDX
- Артикул производителя:
- SFSD-10-28-G-03.10-DR-NDX
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.258' (78.74mm, 3.10")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)