DCSK16-11MM-5/16"-A
- Артикул производителя:
- DCSK16-11MM-5/16"-A
- Производитель/Бренд:
- Ruland Manufacturing
- Краткое описание:
- 11 MM X 5/16" DISC COUPLING
- Производитель :
- Ruland Manufacturing
- Категория товара :
- Structural, Motion Hardware
- Product Status :
- Active
- Specifications :
- 1.000" (25.40mm) Outer Diameter x 1.031" (26.19mm) Length