SFSD-05-28-G-10.00-DS-NDS
Артикул производителя:
SFSD-05-28-G-10.00-DS-NDS
Color :
Black, Individual
Features :
Flange, Polarizing Key
Length :
0.833' (254.00mm, 10.00")
Number of Positions :
10
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)