SFSD-05-28-G-04.73-DR-NDX
- Артикул производителя:
- SFSD-05-28-G-04.73-DR-NDX
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.394' (120.14mm, 4.73")
- Number of Positions :
- 10
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)