SFSD-05-28-G-04.72-D-NUX
- Артикул производителя:
- SFSD-05-28-G-04.72-D-NUX
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.393' (120.00mm, 4.72")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)