SFSD-05-28-G-03.50-DS-NDS
Артикул производителя:
SFSD-05-28-G-03.50-DS-NDS
Color :
Black, Individual
Features :
Flange, Polarizing Key
Length :
0.292' (88.90mm, 3.50")
Number of Positions :
10
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)