SFSD-04-28C-G-09.84-D-NUS
- Артикул производителя:
- SFSD-04-28C-G-09.84-D-NUS
- Color :
- Multiple, Individual
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.820' (250.00mm, 9.84")
- Number of Positions :
- 8
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)