SFSD-03-30-G-03.26-D-NDX
- Артикул производителя:
- SFSD-03-30-G-03.26-D-NDX
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Length :
- 0.272' (82.80mm, 3.26")
- Number of Positions :
- 6
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)