SFSD-03-28C-G-03.26-D-NDS
- Артикул производителя:
- SFSD-03-28C-G-03.26-D-NDS
- Color :
- Multiple, Individual
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Length :
- 0.272' (82.80mm, 3.26")
- Number of Positions :
- 6
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)