SFSD-03-28-G-09.45-SR
- Артикул производителя:
- SFSD-03-28-G-09.45-SR
- Connector Type :
- Socket to Individual Wire Leads
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.787' (240.00mm, 9.45")
- Number of Positions :
- 6
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)