SFSD-03-28-G-07.87-D-NDX
- Артикул производителя:
- SFSD-03-28-G-07.87-D-NDX
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Length :
- 0.656' (200.00mm, 7.87")
- Number of Positions :
- 6
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)