SFSD-03-28-G-04.72-D-NDS
- Артикул производителя:
- SFSD-03-28-G-04.72-D-NDS
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Length :
- 0.393' (120.00mm, 4.72")
- Number of Positions :
- 6
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)