OF-MSP-30-F
- Артикул производителя:
- OF-MSP-30-F
- Производитель/Бренд:
- Ruland Manufacturing
- Краткое описание:
- 30 MM STEEL SHAFT COLLAR
- Производитель :
- Ruland Manufacturing
- Категория товара :
- Structural, Motion Hardware
- Product Status :
- Active
- Specifications :
- 2.126" (54.00mm) Outer Diameter x 0.591" (15.00mm) Width