0.75X6.0FLT6061T6511-36
- Артикул производителя:
- 0.75X6.0FLT6061T6511-36
- Производитель/Бренд:
- Remington Industries
- Краткое описание:
- 3/4" X 6" ALUMINUM FLAT BAR, 606
- Производитель :
- Remington Industries
- Категория товара :
- Structural, Motion Hardware
- Product Status :
- Active
- Specifications :
- 36.000" L x 6.000" W x 0.750" H (914.40mm x 152.40mm x 19.05mm)