0.25X8.0FLT6061T6511-24
- Артикул производителя:
- 0.25X8.0FLT6061T6511-24
- Производитель/Бренд:
- Remington Industries
- Краткое описание:
- 1/4" X 8" ALUMINUM FLAT BAR, 606
- Производитель :
- Remington Industries
- Категория товара :
- Structural, Motion Hardware
- Product Status :
- Active
- Specifications :
- 24.000" L x 8.000" W x 0.250" H (609.60mm x 203.20mm x 6.35mm)