0.125X3.0FLT6061T6511-8
- Артикул производителя:
- 0.125X3.0FLT6061T6511-8
- Краткое описание:
- ALUM PLATE 1/8" x 3" x 8"
- Specifications :
- 8.000" L x 3.000" W x 0.125" H (203.20mm x 76.20mm x 3.18mm)