0.125X2.0FLT6061T6511-10
- Артикул производителя:
- 0.125X2.0FLT6061T6511-10
- Краткое описание:
- ALUM PLATE 1/8" x 2" x 10"
- Specifications :
- 10.000" L x 2.000" W x 0.125" H (254.00mm x 50.80mm x 3.18mm)