0.125X1.5FLT6061T6511-12
- Артикул производителя:
- 0.125X1.5FLT6061T6511-12
- Производитель/Бренд:
- Remington Industries
- Краткое описание:
- ALUM PLATE 1/8" x 1-1/2" x 12"
- Производитель :
- Remington Industries
- Категория товара :
- Structural, Motion Hardware
- Product Status :
- Active
- Specifications :
- 12.000" L x 1.500" W x 0.125" H (304.80mm x 38.10mm x 3.18mm)