0.125X3.0FLT6061T6511-6
- Артикул производителя:
- 0.125X3.0FLT6061T6511-6
- Краткое описание:
- ALUM PLATE 1/8" x 3" x 6"
- Specifications :
- 6.000" L x 3.000" W x 0.125" H (152.40mm x 76.20mm x 3.18mm)