ST12-91CS
Артикул производителя:
ST12-91CS
Производитель/Бренд:
Century Spring Corp
Краткое описание:
LL O= 0.75 , W= 0.091 , L= 20
Производитель :
Century Spring Corp
Категория товара :
Springs - Compression, Tapered
Diameter - Inside :
0.568" (14.43mm)
Diameter - Large Outside :
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm)
Diameter - Small Outside :
End Style :
OPEN
Finish :
Free Length :
Material :
Stainless Steel
Max Load :
Product Status :
Active
Rate :
3.01 lbs/in
Wire Diameter :
0.091" (2.31mm)