TCSD-12-D-39.37-01-F
- Артикул производителя:
- TCSD-12-D-39.37-01-F
- Краткое описание:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Length :
- 3.28' (1.00m)
- Number of Positions :
- 24
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)