TCSD-11-D-10.28-01-F
- Артикул производителя:
- TCSD-11-D-10.28-01-F
- Краткое описание:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Contact Finish Thickness :
- Flash
- Features :
- Length :
- 0.857' (261.11mm, 10.28")
- Number of Positions :
- 22
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)