TCSD-08-D-09.45-01-F-R
Артикул производителя:
TCSD-08-D-09.45-01-F-R
Краткое описание:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Connector Type :
Socket to Socket, Reversed
Length :
0.787' (240.00mm, 9.45")
Number of Positions :
16
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)